Sylwester Tarawski 

to artysta, który od 2 lat skupia się na tworzeniu abstrakcyjnych obrazów, inspirowanych przeżyciami z codziennego życia oraz natury. Jego prace charakteryzują się intensywnymi kolorami oraz nieoczywistymi formami, dzięki czemu przyciągają uwagę i poruszają odbiorców.

Sylwester stworzył już wiele interesujących kolekcji, takich jak “Tęczowa siła tolerancji”. Kolekcja ta składa się z sześciu obrazów, gdzie każdy z nich inspiruje jeden kolor tolerancji. W kolekcji tej odnajdziemy połączenie ze sobą kolorów tworząc lekką strukturę, symbolizującą tolerancję i akceptację. Inna z jego kolekcji to “Życie to czysta abstrakcja”, w której pokazuje przemijanie i to co dzieje się z człowiekiem po śmierci.

Sylwester Tarawski jest również znany z swojej niezwykłej techniki tworzenia obrazów. Prace tworzy w nocy, projektuje je i następnie przenosi na płótno za pomocą farb akrylowych oraz szpachelki i pędzli.

Jego prace są skierowane do osób poszukujących nietypowych i oryginalnych obrazów, idealnie pasujących do nowoczesnych wnętrz. W 2022 roku Sylwester Tarawski przygotował swoją pierwszą tak przekrojową wystawę “Życie to czysta abstrakcja”, na której zaprezentował około 20 prac, pokazujących różne aspekty codziennego życia, takie jak człowiek, miasto, zwierzęta i natura. Goście wernisażu zobaczą łącznie około 20 prac. W każdej z nich autor chciał ukazać własne doświadczenia i przeżycia, które spotykają go w codziennym życiu
Zachęcamy do zapoznania się z twórczością Sylwestra Tarawskiego i doświadczenia jego unikalnego podejścia do sztuki.